הצהרת נגישות

ספרים על המדף

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

 

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין פועלת רבות לשילוב והענקת יחס שוויוני לכל האוכלוסייה ובכלל זה לאנשים עם צרכים מיוחדים.

המכללה משקיעה מאמצים רבים בהנגשת הקמפוס, הנגשת אתר האינטרנט וקיום פעילות אקדמית וחברתית שמטרתה שילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

נגישות הקמפוס

המבנה המרכזי של המכללה נחנך בשנת 1929 ולאחר מכן נוספו לו אגפים לאורך השנים. כל הבניה נעשתה בתקופות בהן לא הייתה קיימת חקיקה או מודעות בנושא נגישות.

בשנים האחרונות ביצעה המכללה פעילות מקיפה והשקיעה סכומים ניכרים על מנת להנגיש את המבנה האמור ואת כל האזורים בקמפוס. הפעילות כללה התקנת מעליות, הנגשת כיתות ומשרדים, הנגשת שבילים בשטח הפתוח ועוד.

פעילות בקהילה

במכללה מתקיימות תכניות רבות בהן משולבים אנשים בעלי צרכים מיוחדים. ביניהן ניתן למנות:

  • הקורס המשולב ליזמות חברתית
  • הכשרת סייעות עם מוגבלות לעבודה בגני ילדים "רגילים"
  • הכשרת מלווי הסעות בחינוך המיוחד
  • ועוד

הנגשת אתר האינטרנט

המכללה בנתה אתר אינטרנט חדש שעלה לאוויר באפריל 2018. בתהליך הקמת האתר והעלאת התכנים הושם דגש רב על הנגשת האתר על פי הכללים הנדרשים, הן מבחינת תשתיות והן מבחינת המסמכים והתמונות שהועלו לאתר על מנת שיתאימו לרמת נגישות AA.

באתר מוצג כפתור נגישות המאפשר להתאים את תצוגת המידע מבחינת גודל תצוגה, צבעים, הדגשת קישורים וניגודיות.

יחד עם זאת, בשל חוסר תשומת לב יתכן שיש פריטים שלא עומדים בדרישות הנגישות. במקרה וגיליתם באתר בעיית נגישות או בכל שאלה או הערה בעניין נגישות האתר הינכם מוזמנים לפנות לכתובת הדוא"ל website@dyellin.ac.il

רכזת נגישות

לכל שאלה, הערה, בקשה או קושי בנושא נגישות, נשמח אם תצרו קשר עם רכזת הנגישות ד"ר סילביה שטיגליץ באחת הדרכים הבאות:

דוא"ל: silvia@DYELLIN.AC.IL

טלפון: 02-6587151