לקבלת מידע אנא פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם.
שם פרטי:
שם משפחה:
נייד:
דואר אלקטרוני:

מסלול

מסלול

המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות

שלום לך,

יאנוש קורצ'אק, בספרו "כיצד לאהוב ילדים" (תשל"ד) כתב -
"היה כפי שהנך - חפש דרך בעצמך - הכר את עצמך, לפני שתרצה להכיר את הילדים. חשוב נא למה אתה מוכשר ואחר כך תבוא לתחום תחומים לזכויותיהם וחובותיהם של הילדים. קודם כל אתה בעצמך ילד ועליך לחנך ולהשכיל את עצמך."

 

אכן, משימה חשובה היא לאדם להמשיך ולפתח את עצמו, את ידיעותיו ואת מיומנויותיו כל העת ולאורך כל חייו המקצועיים – במיוחד בעידן בו אנו נמצאים כיום בו הידע הינו דינאמי, מתפתח ומשתנה ללא הרף.
המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין לקח על עצמו להוות גורם משמעותי בתהליך זה ולשמש כבית מקצועי לעובדי ההוראה וכל השותפים לעשייה החינוכית לאורך כל שנות עבודתם, ולהוות מרכז לפיתוח מקצועי ולפיתוח אישי לכל אדם החפץ בהרחבת ידיעותיו וכישוריו - אף אם אינו עוסק בהוראה או בחינוך.
המכללה חרטה על דגלה שאיפה למצוינות, חינוך לקיימות, התייחסות מושכלת לרב- תרבותיות בחברה בישראל ומעורבות חברתית, ודוגלת בערכים הומניסטים ופלורליסטים. ערכים אלו באים לידי ביטוי, בין היתר, בעושר הרב של הקורסים המוצעים על ידי המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות ומיועדים לאוכלוסיות השונות - אנשי חינוך בתחילת דרכם ועד הדרגות הגבוהות, מטפלים בתחומים השונים, הורים, יהודים וערבים, עולים חדשים ועוד.

 צוות בית הספר ללימודי תעודה והשתלמויות של המכללה שם דגש על שירות ואיכות; מקצועיות וחדשנות. כל אלו באים לידי ביטוי ביחס האישי המוענק לפונים וללומדים במסגרת בית הספר, במגוון התכניות המוצעות ומתחדשות ללא הרף ובמקצועיות סגל המרצים המלמדים אצלנו.
כל אלו מבטיחים לכם מסע מרתק ומעשיר- מוזמנים להצטרף!

כל הפרטים על מגוון הקורסים המרתקים בלחיצה על כפתור תחומי הלימודים.

 


שלכם,
ד"ר טליה פלד– מרכוס
ראשת המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות


                                                                                                       limudai_hemsech_courses_main_page


ראש המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות:

ד"ר טליה פלד-מרכוס
alttaliap@dyellin.ac.il

לרישום וקבלת סטודנטים:
alt   02-6587528/541

alt
hemshech@dyellin.ac.il 

מזכירות המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות:
גב' פרידה אמסלם
alt02-6587520

altfriedaa@dyellin.ac.il