לקבלת מידע אנא פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם.
שם פרטי:
שם משפחה:
נייד:
דואר אלקטרוני:

מסלול

מסלול

המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות

שלום לך,

יאנוש קורצ'אק, בספרו "כיצד לאהוב ילדים" (תשל"ד) כתב -
"היה כפי שהנך - חפש דרך בעצמך - הכר את עצמך, לפני שתרצה להכיר את הילדים. חשוב נא למה אתה מוכשר ואחר כך תבוא לתחום תחומים לזכויותיהם וחובותיהם של הילדים. קודם כל אתה בעצמך ילד ועליך לחנך ולהשכיל את עצמך."

אכן, משימה חשובה היא לאדם להמשיך ולפתח את עצמו, את ידיעותיו ואת מיומנויותיו כל העת ולאורך כל חייו המקצועיים – במיוחד בעידן בו אנו נמצאים כיום בו הידע הינו דינאמי, מתפתח ומשתנה ללא הרף.
המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין לקח על עצמו להוות גורם משמעותי בתהליך זה ולשמש כבית מקצועי לעובדי ההוראה וכל השותפים לעשייה החינוכית לאורך כל שנות עבודתם, ולהוות מרכז לפיתוח מקצועי ולפיתוח אישי לכל אדם החפץ בהרחבת ידיעותיו וכישוריו - אף אם אינו עוסק בהוראה או בחינוך.
המכללה חרטה על דגלה שאיפה למצוינות, חינוך לקיימות, התייחסות מושכלת לרב- תרבותיות בחברה בישראל ומעורבות חברתית, ודוגלת בערכים הומניסטים ופלורליסטים. ערכים אלו באים לידי ביטוי, בין היתר, בעושר הרב של הקורסים המוצעים על ידי המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות ומיועדים לאוכלוסיות השונות - אנשי חינוך בתחילת דרכם ועד הדרגות הגבוהות, מטפלים בתחומים השונים, הורים, יהודים וערבים, עולים חדשים ועוד.

השנה הוספנו מספר קורסים מעניינים חדשים ושמנו דגש גם על הנגשת האקדמיה לקהילה על ידי הרחבת הקורסים המיועדים גם לקהל הרחב המעוניין להרחיב ולהעשיר את ידיעותיו ואת אופקיו. בין הקורסים החדשים תמצאו למשל קורס יישומי על שימושי האינטרנט והרשתות החברתיות, קורס דיאלוגים- בית הלל ובית שמאי העוסק בהתבוננות בקונפליקטים העכשוויים מתוך בחינת הטקסטים התלמודיים של בית הלל ובית שמאי, קורס על התרבות והשפה היידיש, תוכנית התמחות במגדר, תכנית יוקרתית ומיוחדת המכשירה אנשי ניתוח התנהגות יישומי, ועוד.
לכל הקורסים שלנו מבט ייחודי ומרצים מובילים בתחום.

צוות המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות יעשה כל שביכולתו להפוך את הלמידה לחוויה מעשירה- אל תהססו לפנות אלינו!
נשמח לראותך עמנו
ד"ר טליה פלד– מרכוסlimudai_hemsech_courses_main_page


ראש המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות:

ד"ר טליה פלד-מרכוס
alttaliap@dyellin.ac.il

לרישום וקבלת סטודנטים:
alt 02-6587528/541

alt
hemshech@dyellin.ac.il

מזכירות המרכז ללימודי תעודה והשתלמויות:
גב' פרידה אמסלם
alt02-6587520

altfriedaa@dyellin.ac.il