אירועי המכון להכשרה ומחקר בחינוך ולדורף

הצגת סיום המסלול - מומו

זוהי הזדמנות לצפות בפירות מסע בן 4 שנים אותו עברו הסטודנטים בזמן לימודיהם במכללה
ולהכיר מקרוב את תכני חינוך ולדורף באקדמיה ובבתי הספר

למידע נוסף לחצו כאן


מופע סיום - "שירת הים"

תלמידי שנה ד' של המסלול סיימו 4 שנות מסע בהצגה נפלאה – "שירת הים" (אגדה אירית עתיקה) אותה עיבדו, ביימו , הלחינו ושיחקו. התפאורה, תלבושות, קטעי האוריתמיה היפים נעשו גם הם על ידי הסטודנטים והציגו לצופים את שלל היכולות והכישורים שרכשו ושיכללו במהלך הלימודים.

סיפור העלילה מספר על הסלקים - יצורים מיתולוגיים המופיעים בסיפורים בעיקר מאזור אירלנד וסקוטלנד. הסלקים חיים בים ככלבי ים, אך כאשר הם עולים על היבשה, ביכולתם לפשוט את צורתם המקורית וללבוש צורת אדם. לפי המסורת, אם גבר מצליח לגנוב את עור הכלב-ים של סלקית, עליה להינשא לו ולהישאר עמו. בזמן זה הסלקיות ידועות כנשים טובות ונאמנות, גם אם הן מרבות להביט בכמיהה אל עבר הים. אולם כאשר נכפה עליהן להינשא לבן-אנוש, אם משיבים לסלקית את עורה, או שהיא מצליחה להניח עליו את ידיה, מיד תנטוש את ביתה האנושי לטובת הים ולא תשוב, אלא כדי לבקר בסתר את ילדיה, אם יש לה כאלה. ההצגה מספרת את סיפורה ומסעה בעולם של סירשה אחרונת הסלקים.

"תבונת הרגשות חזרה לפעול שוב בעולם, ישויות קסומות ונסתרות שוחררו לפעול שוב את דרכם. תקשיבו לעולם היטב, תקשיבו עם הלב, מתוך האבנים, העצים, הכוכבים והרוח נשמעים צלילים מופלאים. ואם תאפשרו, אתכם הם ידריכו למקומות חדשים". שירת הים