לקבלת מידע אנא פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם.
שם פרטי:
שם משפחה:
נייד:
דואר אלקטרוני:

מסלול

מסלול

שלושה דברים מדהימים שיקרו לכם במכינה

אנחנו לא מגזימים, במכינה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין מתרחשים קסמים כל יום ולכל אחד. אל המכינה נכנסים תלמידים המעונינים לשפר ציונים כדי להתקבל ללימודים אקדמיים, וכשהם יוצאים מהמכינה: הם סטודנטים עם כלים מעולים להצלחה בחיים האקדמיים.

1 תגלו את ההנאה שבלמידה
ללמוד וליהנות? זה בכלל אפשרי? במכינה זה קורה כל יום. אנחנו לא רק משלימים את הנדרש לעמידה בדרישות הקבלה, אנחנו גם לומדים איך ללמוד, ואיך להינות מלמידה. מיומנויות הלימוד שרוכשים התלמידים במכינה: קריאת טקסט, כתיבת מאמרים, התכוננות למבחנים ועוד, משרתים אותם היטב בחיים האקדמיים. בוגרי המכינה שלנו מעידים שלהם קל יותר בשנה הראשונה ללימודיהם האקדמיים מאשר לסטודנטים אחרים, כי הם הגיעו מוכנים.
2 תמצאו חברים תומכים ללימודים, וגם לחיים
חלק מהכיף בלהיות סטודנט, הוא להיות חלק מקבוצה חברתית תומכת. לא לכולנו זה קל: גם להתחיל לימודים מאתגרים וגם למצוא חברים חדשים. מאחר שהלימודים במכינה נערכים בקבוצות קטנות ונעימות, נוצרת אצלנו תמיד אווירה חברתית ותומכת. החברויות שנוצרו במכינה, ממשיכות ללוות את הסטודנטים בלימודיהם האקדמיים, וגם לאחריהם.
3 "אל תדאג, אתה לא לבד"
שאף אחד לא יספר לכם סיפורים – כל מי שמתחיל לימודים אקדמיים מוטרד ודואג. מעבר לאתגר האקדמי, המערכות האקדמיות הן בדרך כלל גדולות, וקל ללכת בהן לאיבוד. במכינה שלנו אי אפשר ללכת לאיבוד, כי המורים והמנחים מלווים אותך מהרגע בו שקלת לבוא למכינה ועד הרגע בו התחלת את הלימודים האקדמיים. יש לכם כתובת לכל שאלה, תהייה או בעיה, והכתובת היא מנחה או מורה שרוצה לעזור לכם להצליח.
learning-at-the-college רגע, נזכרנו בעוד 3 דברים מדהימים במכינה:
1 כן! אפשר להתחיל ללמוד במהלך המכינה לקורסים אקדמיים, שאף יתנו לכם נקודות זכות בתואר הראשון.
2 מתקשים בלימודים? אפשר לקבל סיוע של סטודנטים מצוינים מהמכללה
3 צריכים עזרה כלכלית? משרד החינוך ומשרד הביטחון מעניקים מלגות שכר לימוד לתלמידים שגילם 19-26 ושנמצאו זכאים בהתאם למצבכם הכלכלי

בוגרי המכינה שלנו נכנסים לחיים האקדמיים כשהם בעלי ידע, מיומנויות וביטחון עצמי, הצטרפו אלינו ותוכלו להינות מכל ההיבטים בלימודים האקדמיים שלכם.