לקבלת מידע אנא פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם.
שם פרטי:
שם משפחה:
נייד:
דואר אלקטרוני:

מסלול

מסלול

המכינה הקדם אקדמית - בוגרים וסטודנטים מספרים

"לימודים טובים, אנשים עוזרים ויחס חם", כך מגדיר יניב אדרי, סטודנט במכללת אריאל, את תקופת לימודיו במכינה של מכללת דוד ילין. "אני ממליץ לכל מי שמחפש מכינה טובה ללכת למקום שבו למדתי", הוא אומר.


יניב אדרי (24) מאייש כיום את ספסלי המחלקה לכלכלה ולמינהל עסקים במכללת אריאל. רק לפני כחצי שנה הוא עוד היה תלמיד במכינה להשלמת בגרויות של מכללת דוד ילין בירושלים, שם שקד על השלמת בגרות של 4 יחידות במתמטיקה ובאנגלית, ועל שיפור המבחן הפסיכומטרי.


"כתלמיד לשעבר במכינה, יש לי הרבה דברים טובים לומר על המקום", אומר אדרי, "הגעתי ללימודים אחרי הפסקה של כמה שנים, ואהבתי את היחס שקיבלתי מהמורים, שבעיניי ממש ראוי לציון לשבח. באמת אכפת להם מהתלמידים והם תמיד שמחים לעזור בכל פנייה ובכל בעיה. גם מצד ההנהלה זכיתי ליחס מצוין. הם היו שם תמיד כדי לייעץ, כדי להזכיר ולעזור כשצריך. במכינה עצמה ניתן לבנות מערכת שעות נוחה, שמאפשרת שילוב של לימודים ושל עבודה. אני שילבתי את הלימודים בעבודה באבטחה במרכז הרפואי 'עין כרם', שילוב שמאפשר לי עד היום לפרנס את עצמי כסטודנט".


יניב אדרי מאמין שבזכות הכלים ללמידה שקיבל במהלך לימודיו במכינה להשלמת בגרויות של מכללת דוד ילין הוא לומד כעת טוב יותר בלימודיו האקדמיים במכללת אריאל. "אני ממליץ מכל הלב למי שמחפש מכינה טובה להשלמת בגרויות או להתכונן למבחן הפסיכומטרי, לגשת ללימודים במכינה הקדם אקדמית של מכללת דוד ילין, כי השילוב הזה של לימודים טובים, אנשים עוזרים ויחס חם עושה את כל העניין".

 מעבר לדף הבית – מכינה קדם אקדמית